button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
Blog > Komentarze do wpisu
[GTWb] Warszawska Odyseja Kolejowa

Drugiego dnia drugiego miesiąca roku bieżącego, czwórka śmiałków wyruszyła w odyseję po stolicy w trzewiach stalowych lewiatanów.

Z Bielan wyruszyła lavinka, z Żoliborza Marta, z Kabat rubeus, a z Żyrardowa wujek To Mi. Wujek To Mi przyjechał pociągiem osobowym, reszta też pociągiem, ale metra.Lavinka, Marta i To Mi spotkali się na Śrómieściu.Stamtąd wyruszyli pociągiem osobowym Kolei Mazowieckich do Radomia, ale wysiedli na przedprzedostatniej stacji w granicach miasta, czyli Warszawie Okęcie.Gdzie złapali pociąg wracający z tejże trasy do Warszawy i dotarli na dworzec Warszawa Zachodnia.Stamtąd przez osiedle barako-wagonów mieszkalnych przetuptali na stację Warszawa Wola, by złapać pociąg do Ciechanowa.Po drodze, na Gdańskiej dołączył rubeus. Wszyscy wysiedli na ostatniej stacji w granicach Warszawy, czyli na ChoszczówcePo spacerze do oczyszczalni ścieków Czajka, wrócili na peron i pojechali na dworzec Warszawa Gdańska.Tu zeszli do podziemi... czyli do metra i tym razem pociągiem metra pojechali do centrum.Na Śródmieściu złapali osobowy do Siedlec i wysiedli na samej stacji na granicy miasta, czyli Wola Grzybowska.Tu złapali SKMkę, skasowali po bilecie jednorazowym na strefę podmiejską i pojechali do stacji końcowej, czyli Sulejówka-Miłosnej.Tutaj udali się na poszukiwanie knajpy w celu podreperowania sił  jakimś pożywnym posiłkie. Oto śmiałkowie w lokalu (1: lavinka, rubeus / 2: Marta, To Mi)
Stąd wrócili SKMką na Śródmieście, skąd rozjechali się metrem, oficjalnie kończąc odyseję kolejową.

Dodam, że wujek To Mi jechał jeszcze metrem i dwukrotnie tramwajami, a do Żyrardowa wrócił najnowiejszym pociągiem do Łodzi z Warszawy Centralnej.Podsumowując - wujek To Mi jechał 13 razy pojazdami na szynach:
- 6 razy Koleje Mazowieckie
- 2 razy  SKM
- 2 razy metro
- 1 pociąg pospieszny
- 2 razy tramwajem

Zobacz też:
- wpis lavinki
- wpis na GTWb
- galerie: To Mi'ego, lavinki, rubeusa

piątek, 15 lutego 2008, meteor2017

Polecane wpisy

  • Poczet Morderczyń Warszawskich

    Dziś 28. akcja GTWb: ofiary psychopatycznych morderców w przestrzeni miejskiej ... do ofiar jeszcze przejdziemy, ale najpierw przedstawię Wam główne bohaterki.

  • Jestem wrakiem

    Pochodzę z Pięknej Słonecznej Italii i teraz jestem już tylko wrakiem... ale kiedyś byłem postrachem polskich szyn i dróżników. Taa, jak w latach 50. i 60. prze

  • Walentynkowo-serduszkowo

    Walentynki już prawie za nami, i jak? Macie już dość tych wszystkich serduszek, czerwonych róż i różowych misiaczków? Tak? To świetnie! Oto kolejna porcja serdu

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2008/02/15 15:20:08
Nareszcie :)
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/01/11 18:54:03
w warszawie mam brata chrystiana i siostre emilie
-
meteor2017
2009/01/11 19:33:22
to fajnie :-)