button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
Blog > Komentarze do wpisu
Przez Wartę 10 razy
W weekend tydzień temu wybraliśmy się za Łódź, nad Wartę. W sobotę ruszyliśmy ze Zduńskiej Woli i do Warty dotarliśmy już w okolicach Strońska, ale zanim ją przekroczyliśmy, jechaliśmy długo wzgłuż niej.

Przez Wartę przejechaliśmy w Konopnicy, a tam... koparka (zobacz tą koparkę na blogu koparkowym).Z tej okazji kawałek za Konopnicą zrobiliśmy sobie postój żeby się pomoczyć.Wieczorem przekroczyliśmy jeszcze Wartę w Kamionie, a już po nocy w Bobrownikach. Przez most w Bobrownikach przejechaliśmy ponownie rano w niedzielę.Tego dnia zrobiliśmy pętęlkę w łuku Warty i kolejny most był w Przywozie.
A że było ciepło, to za Przywozem znów się oczyliśmy.Za to za Bieńcem udało nam się przepłynąć promem do ośrodka ZHP w Załęczu Wielkim.A że Załęcze Wielkie jest po drugiej stronie rzeki, to jest kawałek dalej most z którego skorzystaliśmy.A potem po raz trzeci przejechaliśmy przez most w Bobrownikach zamykając tym samym pętelkę.Jeszcze tylko most w Lisowicach.I ostatni w Działoszynie.No tak, ale to wychodzi że 8 razy przez Wartę i 2 razy w Warcie. Dziewiąty raz przejechaliśmy przez Wartę mostem kolejowym w pociągu osobowym Chorzew - Częstochowa, a dziesiąty pociągiem pospiesznym pod Radomskiem.

A poniożej mapki. Na niebiesko sobota, na zielono niedziela, a po kliknięciu w mapki można je dokładniej zobaczyć na Google Maps.
wtorek, 19 sierpnia 2008, meteor2017

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
lavinka
2008/08/20 01:22:53
Zakręciło mi się w głowie od tych mostów :)