button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
wtorek, 28 listopada 2006
Rajd, rajd, puszczański rajd!
W weekend odbył się Złaz... w przypadku niektórych był to Zjazd, zjeżdżali na przykład wujek To Mi, stryjek Huann i inni krewni o bliżej nieokreślonych koligacjach. Nad wszystkim czuwali stryjenka Gosia i kuzyn Wojtek, to oni nas w tę puszczę wpuścili.
Nazwa Złaz mimo wszystko zobowiązuje, miejscami więc trasa rowerowa została spieszona, a to z powodu bujnych zarośli trawiastych, dzików które poprzez zrycie utworzyły Dzikie Pola i przeszkód terenowych o wilgotności powyżej 100%.Ponadto tradycyjnie było przedzieranie sie przez krzal (jak to na rajdach SKPB).Tradycyjna przerwa na kawę i ciasteczka (jak to u wujka To Mi'ego).Oraz równie tradycyjnie, okazałe i dobrze przygrzewające ognisko, służące do pieczenia kiełbasek i gotowania wody na herbatę.Pocztówkę sponsorują literki S, K ,P i B.
Patronat medialny: Aspazja Pikczers.
piątek, 24 listopada 2006
Zaproszenie na rajd - 26.11.2006 - Puszcza Kampinoska
Jak ktoś ma czas w najbliższą niedzielę (26 liściopada bieżącego roku), to zapraszam na rajd SKPB w Puszczy Kampinoskiej: XLII Kampinoski Złaz im. Andrzeja Harskiego, a zwłaszcza na trasę Cykloza – czyli rowerem zapuszczam się w Puszczę. Link do strony rajdu.
Videopocztówka w różowy jazz
Videowalismy od 15 aż do 20 września 2006
Zdjęcia: Meteor2017
Montaż i reżyseria: Huann
Muzyka: Lech Janerka
Wystąpili: Huann i Aard z dzielnymi rowerami i rowerzycami

by aSPAZJA pIKCZERS
środa, 22 listopada 2006
Pocztówka z inwazją robali
Pocztówka z narażeniem życia wysłana 30 października 2006

Uwaga rowerzyści! W Żyrardowskim parku wyroiły się stada niebieskich robali, które żywią się rowerami, a wygłodzone mogą zaatakować też samych rowerzystów. Ze śroków, które przeciętny rowerzysta wozi ze sobą w zestawie narzędzi, skuteczną obronę zapewniają: masywny klucz*, młotek, siekiera, miotacz ognia, kwas solny, czy kieszonkowa bomba atomowa. Nieskuteczna jest natomiast pompka rowerowa, nie tylko dlatego, że współczesne pompki są bardzo lekkie, ale stanowią one wyjątkowy przysmak robali (są jak uszko filiżanki dla miłośników kawy).

*) - skuteczność ataku sprawdza się korzystając ze wzoru 1/2x(numer klucza)xK6 i sprawdzając otrzymany wynik w tabeli starcia z niebieskimi robalami, kolumna "bronie obuchowe"
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5