button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
poniedziałek, 31 grudnia 2007
Jezioro Łabędzie
Na koniec tego roku (jakby kto już miał w czubie to przypomnę, że chodzi o 2007 rok), wujek To Mi i jego dzielny Giant Sierra przedstawiają balet na lodzie pt. Jezioro Łabędzie. Ale takie nieco hitchcockowskie Jezioro Łabędzie - najpierw załamanie lodu, a potem napięcie (powierzchniowe?) rośnie.

Nie przedłużając już wstępów, przechodzimy do występów - jedziemy!
Rybkom tak się podobało, że zabąbelkowały cały lód.
Jedynie jakimś pseudokibicom się nie podobało i obrzucili taflę bryłami lodu, na szczęście nikogo nie trafili.I to była ostatnia pocztówka w tym roku (przypominam - w 2007). Do zobaczenia w 2008.

Zobacz też:
- Jezioro Łabędzie 2
- Jezioro Łabędzie 3: Upadek
- Jezioro Łabędzie 4
- Jezioro Łabędzie 5: Odwilż

niedziela, 30 grudnia 2007
Świąteczna pocztówka z Łodzi 25
Właśnie tak! 25-ego byłem w Łodzi i świętowałem Święta. A przyjechałem takim oto ED-74, w którym nie było wieszaków na rowery.Rowerowało nas dwóch - Huann i wujek To Mi.
Pojechaliśmy w kierunku północno wschodnim w pobliżu Wzgórza Radary i było ładnie biało, choć widoczność mocno ograniczona.
Po zjechaniu ze Wzniesień Łódzkich, zrobiło się szaroburo i niebezpiecznie - drogi większe niebezpieczne, a jak zjechaliśmy w boczne, to zostaliśmy zaatakowani przez stado lwów (ale zeżrylim je), oraz stado kucy jaskiniowych (ale ucieklim im). Gdy zaś wjechaliśmy do Bratoszewic, napotkaliśmy łodra... ale daliśmy mu niezły wycisk.


Gdy już wyplątaliśmy się z tarapatów, zajęliśmy się zwiedzaniem. Obejrzeliśmy kolejno kościółki w Lipce, Niesułkowie, Bratoszewicach i Koźlu.


Cmentarzyk ewangelicki w Bukowcu.Dwory w Bratoszewicach (wraz z parkiem) i Woli Błędowej.
Wracaliśmy naokoło, bo przez Bułgarię.Wyprawę sponsorowała literka Ł, catering zapewnił Bar Tropic z Nowostawów, drogę wskazywała latarnia też stamtąd, a my kibicowaliśmy Huraganowi Swędów.


Więcej zdjęć w galerii na Picasie - o tu.

sobota, 29 grudnia 2007
Jazda figurowa na lodzie
O! Ślizgawka!No to jedziemy.

Pytacie gdzie te figury... oto jedna z figur płaskich, czy może raczej rozpłaszczonych.Jazda po zamarzniętych rozlewiskach wciąga prawie jak jazda po bagnach.

Na koniec krótki filmik.piątek, 28 grudnia 2007
Rowerowe MPO
Ostatnio zatrudniłem się w Zakładzie Oczyszczania Miasta... a właściwie Wsi.Huann też, tylko on preferuje bardziej wystrzałowe i odlotowe techni, np. wystrzelenie śmieci na orbitę okołoziemską... tylko pojawiły się już protesty, ponoć jeden z kosmonautów oberwał pustą flaszką w czasie spaceru kosmicznego i huann musi zwiększyć moc by wystrzelić w piecyk atomowy (zwany Słońcem). 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7