button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
środa, 31 grudnia 2008
Wszystkie oblicza wujka To Mi'ego
Pora podsumować mijający rok...Można mieć pewne wątpliwości co do ostatnich trzech zdjęć, ale skoro Picasa wskazała, że to ja...
wtorek, 30 grudnia 2008
Pocztówka z poczekalni Warszawa Powiśle
Gdy wracałem z Masy Krytycznej, zamurowało mnie przed stacją Powiśle... wyremontowana hala kasowa z poczekalnia, emitowały w warszawską noc setki luksów (a może tysiące? miliony?).
Zajrzałem do środka.I postanowiłem zakosztować tego luksusu, ale odbiłem się od szybki. Drzwi zamknięte. Poczekalnia jeszcze nie otwarta po remoncie. Może to i dobrze? Jeszcze bym się na pociąg spóźnił.Zobacz Powiśle obiektywem tukee.
poniedziałek, 29 grudnia 2008
Kałuże spełniające normy europejskie
Od nowego roku, w naszym kraju obowiązywać będą normy europejskie dotyczące kałuż. Taka kałuża powinna mieć poziomnice informujące o jej głębokości, ma to zapobiec przypadkowemu wejściu w zbyt głęboką kałużę. Jeśli ktoś teraz utopi się w pięciometropwej kałuży, to sam sobie będzie winien!

Ale, ale! Normy normami, dyrektywy, dyrektywami, a ich wdrażanie swoją drogą... posrtanowiłem więc sprawdzić w terenie czy w przeddzień wprowadzenia dyrektywy w życie, nasze kałuże zostały dostosowane do nowych norm. A tu zdziwko, okazuje się, że większość kałuż już ma poziomnice. Powiało optymizmem, że zdążyliśmy i tak sobie myślę że na Euro 2012 też ze wszystkim zdążymy... zwłaszcza z kałużami.

Kałuża
Kałuża
Kałuża
Kałuża
niedziela, 28 grudnia 2008
Co można spotkać na ścieżce rowerowej 5
Według danych policji, od 22 grudnia do pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia, w 524 wypadkach samochodowych zginęło 77 osób, a 631 zostało rannych. W tym samym czasie zatrzymano 943 pijanych kierowców. (link)

Co jeszcze można spotkać na ścieżce rowerowej
: start, 1, 2, 3, 4
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7