button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
wtorek, 31 marca 2009
Pocztówka z ED74-001
ED74 jechałem już nie raz, nie da... była też pocztówka z ED74 na blogu. Ale nie jechałem do tej pory ED74-001, czyli pierwszą wyprodukowaną jednostką tego typu, a ona jako jedyna ma przedział rowerowy.

Ot, po prostu miejsce gdzie można postawić rowery, koło kibelka.


poniedziałek, 30 marca 2009
Marzanna do Pisi!
Dawno, dawno temu... a dokładnie, to tydzień temu w sobotę (był Pierwszy Dzień Wiosny). Udaliśmy się nad rzekę Pisię Gągolinę utopić Marzannę, a wybraliśmy w tym celu mostek nieistniejącej autostrady (Olimpijki)

Oto my ściągamy na mostek:

Pod mostkiem można było podziwiać nabetonowe malowidła kultur pierwotnych.Pisia zaś, jak wieki temu, płynęła prosto przed siebie i mimo że uregulowana, chyba zaczyna już  lekko meandrować.My tu gadu, gadu, a Marzanna sama się nie utopi... wujek To Mi udał się więc w krzaki szukać surowców na Marzannę.Oto co znalazł.A oto co z tego wyszło.Trochę nieuczesana i hmm, czegoś jej jeszcze brakuje... no jasne! Przecież jest goła. Udałem się więc z powrotem w krzaki w poszukiwaniu jakiegoś stroju.
A oto Marzanna w stroju hawajskim. Będzie pływała topless, a co!Jeszcze ostatnia przejażdżka.I do wody!Odpalamy!I chlup!Coś poszło nie tak, bo budowana właśnie w Żyrardowie ścieżka rowerowa cztery dni później wyglądała tak.Ale w miniony weekend odkryliśmy co się stało - ktoś nie utopił Marzanny... na szczęście naprawił błąd i byliśmy świadkami pławienia w Rawce marzanny z taaakimi balonami.


sobota, 28 marca 2009
Co jest lepsze od rowerzysty?
Oczywiście rowerzysta na tle koparki i autokaru ;)
Dokładniej ładowarki i autokaru ale to szczegół ;)

Podsyła ciocia lavinka w zastępstwie wujka Tomieco co śmiga #zafirewallem.
piątek, 27 marca 2009
Żródła Ciosenki


Ciosenka
Ciosenka
Ciosenka
Ciosenka
Ciosenka
Ciosenka
Ciosenka
Ciosenka
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6