button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
czwartek, 30 kwietnia 2009
Mega glinianka
I żeby nie było, że na Mazowszu nie mamy kopalni... mamy, kopalnie żwiru i piasku, ta jest tuż pod Żyrardowem.Hmmm, glinianka, czy może... jak nazwać dziurę w ziemi w miejscu żwirowni? Tak czy inaczej, jest jebutna, fale szumią. Aż chce się jakoś zagospodarować to jeziorko gdy skończą eksploatację.

środa, 29 kwietnia 2009
Debile na quadach w parku narodowym
Kampinoski Park Narodowy, jadę sobie szlakiem turystycznym...A tu nagle... dróżka się rozdwaja. Okazuje się, że w samym środku parku narodowego debile na quadach rozjeżdżają las.

Podobnie jest na terenach podmokłych, na wydmach... wszędzie ślady quadów.

Swoją drogą, to zadziwiające, że ludzie uwielbiają spędzać wolny czas w hałasie i smrodzie. Zawsze mnie to zastanawiało, że na wyjazdach integracyjnych znajomi dostawali małpiego rozumu na widok quadów. Nieważne że jeździ się w kółko po to w tumanach kurzu , a wcześniej trzeba jeszcze w tym kurzu odstać swoje w kolejce. Nic to - Quaaady! Idziemy na quaaady!
wtorek, 28 kwietnia 2009
Autoportret
poniedziałek, 27 kwietnia 2009
Grójecko-wareckie zagłębie sadownicze
Ostatnio byłem w rejonie Białej Rawskiej (i na wschód od niej), czyli na zachodnim skraju grójecko-wareckiego zagłębia sadowniczego. Akurat kwitły czereśnie.

Jednak od sadów ciągnących się po horyzont (zwłaszcza współczesnych, karłowatych) wole łąki, pola i lasy po horyzont... jednak i tak musze tu przyjechac, gdy zaczną kwitnąć te wszystkie jabłonie.

Tak na marginesie, dziś na rynku kupiłem idarety i jonagold (nie mylić z jonagored).Ale to były zeszłoroczne jabłka, jak te na zdjęciu poniżej.

A na koniec transport syfu przez sad, kto policzy ile metrów korków przybędzie w Warszawie?


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9