button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
środa, 27 kwietnia 2011
Znajdź wujka To Mi'ego
Bo wujek wdział wiosenne kolory maskującelavinkę dużo łatwiej znaleźćA dookoła dywan perski, aż chce się położyć na nimA teraz jazda!Tagi: Mazowsze
20:53, meteor2017
Link Komentarze (10) »
środa, 20 kwietnia 2011
Cegły jako lista obecności
Warto czasem przyjrzeć się cegłom z bliska... kiedyś przy okazji kościoła w Kozłowie Biskupim wrzucałem zdjęcia co można znaleźć na cegłach: link

Ale nie tylko cegłom kościelnym warto się przyjrzeć, jak będziecie przy ceglanym budynku koszar, fortu itp. również warto obadać mury, mozna bowiem odczytać całą listę obecności służących tam wojaków.

Oto cegły z murów koszar w Skierniewicach (niektóre wpisy sięgają czasów carskich):Tutaj nowsze wpisy z innego budynku skierniewickiego:I na koniec zdjęcia z pewnej prochowni w pobliżu Twierdzy Modlin:

Cegły z okacji Akcji GTWb
niedziela, 10 kwietnia 2011
Łódzcy lekarze...
Łódzcy lekarze są bardzo przywiązani do swoich pacjentów. Niektórych nawet zostawiają sobie na pamiątkę.- Co mi się pan rozkłada na witrynie?
- A co, mam gnić w korytarzu?
Tagi: Łódź
10:13, meteor2017
Link Komentarze (12) »
środa, 06 kwietnia 2011
Wpuszczam trochę wiosny na bloga
I oto trochę kwiatków wiosennych... prawdziwych, leśnych, a nie jakichś wyhodowanych w cieplarnianym klimacie miejskim. Zdjęcia świeże, jeszcze ciepłe, bo z ostatniego weekendu.

przylaszczka pospolitazawilec gajowy (żółte też były, ale akurat nie zrobiłem zdjęcia)

kokoryczzłoć żółtamiodunka plamictaśledziennica skrętolistnazdrojówka rutewkowata


Tagi: Mazowsze
21:35, meteor2017
Link Komentarze (6) »