button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
sobota, 31 maja 2008
Pocztówka z Barcelony
Od Do.

Zobacz też pocztówkę z Madrytu, również od Dominiki.

piątek, 30 maja 2008
Pocztówka z Masy Krytycznej
Ano, wujek To Mi wybrał się dziś na Masę Krytyczną.Pod Kopernikiem spotkał ciocię Martę, która w ten sposób znalazła pretekst by nie iść na uczelnię.W trakcie robienia zdjęć na Rondzie Babka (jakkolwiek się teraz nazywa), w kadr wjechał mi Siarek z okrzykiem "To Mi!"Na skraju kadru widać też Dorotę, a poniżej została przyłapana na pałaszowaniu lodów (po przejechaniu całej Masy, należy się).Widziałem też dwa razy Michała poznanego na ostatnim rajdzie, ale nie zdążyłem zrobić mu zdjęcia, ani nie dało się pogadać, bo mignął mi gdzieś na poboczu w koszulce Ratownik Rowerowy opatrywał jakieś kontuzje.

A teraz kilka zdjęć z samej masy.Zobacz też:
- więcej zdjęć na Picasie
- zdjęcia Michała na Picasie
- wpisy tukee, kazuyoshiego
- linki do zdjęć na forum i gronie Masy

A także pocztówki z poprzednich Mas:
- czerwiec 2006
- październik 2006
- wrzesień 2007

A teraz pora poszukać się na zdjęciach u innych... O! Michał ustrzelił Martę i mnie, oraz Dorotę i Siarka. A sam Michał jest tu. Z prawej znowu Siarek.
czwartek, 29 maja 2008
Pocztówka z żubra
Cztery strony żubra.

Tylko jak z tego bydlaka zleźć?A tak na marginesie, widziałem kiedyś żubra na wolności - w Bieszczadach, kawałek za Chryszczatą. Jak go zobaczyliśmy na grzbiecie przed nami, to zaczęliśmy się zastanawiać w jaki sposób go sensownie obejść i ile nam to czasu zajmie, ale na szczęście ustąpił nam drogi, zbiegając z grzbietu, aż się ziemia zatrzęsła, a ślady kopyt na śniegu były jebutne!
środa, 28 maja 2008
Pokolenie JP3
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6