button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
środa, 29 czerwca 2011
Czarnohora, czyli Góry Mgliste cz. 1
Nie zaczęło się fartownie. Bus którym jechaliśmy z Iwano-Frankowska (d. Stanisławów), rozkraczył się w Worochcie. Dobrze że tam, to czekając można było się chociaż kwasu z kija napić. Jako że nikogo z miejscowych nie udało się namówić by nas zawiózł do Szybenego (widać wiedzieli jaka tam jest droga... gdyby jakiś Gruzawik się trafił), to musieliśmy kiblować 2,5 godziny na kolejny bus.

Czas oczekiwania umilały nam walki psów

Pociągi śmigały, ale nie tam gdzie my chcieliśmyWreszcie dojechaliśmy do Dzembroni (zmiana planów, bo zrobiło się późno), przy szlaku w góry była reklama sauny... lekkomyślnie ją zignorowaliśmy i tak weszliśmy do sauny - pierwszy dzień to wysoka temperatura, kolejne dni to wysoka wilgotność, a do tego kąpiel w zimnej wodzie. Zresztą zobaczycie sami na zdjęciach.Na dzień dobry Słońce nas schlastało, a że powietrze stało, to upał dał nam w kość na podejściu.A po drodze jakieś zielsko kwitło - jakiś fiołek, wężymord, omieg, pełnik, rododendron...
Dla urozmaicenia były porostyJak weszliśmy wyżej, to okazało się że lada moment zwiększy się wilgotność. A o tym, że potopy tu są solidne, świadczyły wyrzucone na grań meduzy jakieś
i kaszalotyAha, no i Biały Słoń który z Popa Iwana spoglądał na nasze obozowisko... ale tylko początkowo, potem znikał we mgle (weszliśmy w fazę sauny z dużą wilgotnością powietrza)O, z wodą jadą, pora więc kończyć i zaszyć się w namiocie.Ciąg dalszy niewątpliwie nastąpi, jak tylko przestanie padać:
- cz. 2
- cz. 3 i 4
wtorek, 28 czerwca 2011
The best of Mazowsze Wschodnie
Człowiek sobie jedzie na rowerze i... nagle spada z roweru. Oto kilka takich miejsc, które spowodowały taką sytuację podczas wypadu za Małkinię.

Sołtys to brzmi dumnie! Tutaj z prądem... dobrze, że nie na bani.Niestety żadnej imprezy nie było, gdy przejeżdżaliśmy

Wracamy do Warszawy... Wschodniej, a zatem nadal mazowsze Wschodnie. Z cyklu "Wszystko źle"I na koniec mała łamigłówka z powrotu do domu. Warszawa Centralna, pytanie jak i którędy jedzie ten pociąg??!

poniedziałek, 13 czerwca 2011
Przepusty pod S-Ł
Okno na świat


Nieco węższe okno na światCoś tu nadchodziUaaaaaa!!!

czwartek, 09 czerwca 2011
S-Ł: Miejsce pierwszej Pocztówki
A bo miejsce pierwszej Pocztówki jest przy S-Ł! To i skrzynkę tam zasadziłem, dla uczczenia tego jakże ważnego wydarzenia. Rozmawiałem z władzami gminy, a nawet powiatu i Bolimowskiego Parku Krajobrazowego i w tym miejscu ma powstać Muzeum Pocztówek... ale to dopiero za sto lat. Póki co - skrzynka OP37B3.

A czas posunął nieco to miejsce - drzwi zniknęły

Tynk odpada z cegłami z rampyO! Pociąg jedzie! ET22-1006

Stacja wygląda zza krzaków

A ile tu żelastwa!

A lavinka znalazła kawałek betonu i przerobiła na bujawkę.O, kolejny pociąg... i  jeszcze jeden i jeszcze... EU07-543, ET22-023, ET22-870A to wcześniejsze pocztówki z... miejsca pierwszej pocztówki
- Pierwsza pocztówcka 2006 i wizyta z huannem 2007
- Wycieczka z Martą 2008
- Zimowa wycieczka 2009


I jeszcze tegoroczna galeria na Picasie


 
1 , 2