button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
poniedziałek, 31 lipca 2006
Pocztówka z Tunelu Średnicowego
(pocztówka znaleziona przy torach – 23/24 czerwca 2006)

Od początku lipca trwa remont Tunelu Średnicowego w Warszawie. PKP doszło do wniosku, że część torów jest niepotrzebna i przerobi je na ścieżki rowerowe. W związku z tym w nocy z 23 na 24 czerwca do tunelu ruszyli specjaliści którzy wszystko obmierzyli i obfotografowali, by przygotować projekty. Na koniec na dworcu Warszawa Śródmieście zostały przeprowadzone testy na specjalnie przygotowanym fragmencie ścieżki.


I wujek To Mi tam był, miód i wino pi... eee... znaczy focił.

A tu o remoncie Tunelu Średnicowego na serio.
niedziela, 30 lipca 2006
Pocztówka z Masy Krytycznej
(pocztówka z Masy czerwcowej – 30 czerwca 2006)

Przedwczoraj odbyła się w Warszawie lipcowa Masa Krytyczna. Wujek To Mi co prawda na niej był, ale dał ciała i pocztówki nie wysłał, leń jeden... ale nie bądźmy zbyt surowi w ocenie, może po prostu skończyły mu się znaczki, a poczty już pozamykano. Na szczęście w szufladzie leży pocztówka z czerwcowej Masy.

Strajk rowerowy służby zdrowia:Zdublowany tandem, czyli czwórka bez sternika:Sekcja horyzontalna, czyli miłośnicy poziomek:Tych rolkarzy ktoś wyrolował z połowy kółek:Umc umc umc – przyczepka z muzyczką na Moście Śląsko-Dąbrowskim:Masowe przedszkole i podstawówka:Pcztówkę sponsorują literki: W, M i K.
sobota, 29 lipca 2006
Sekspocztówka
Życie seksualne rowerów jest często pomijane, może dlatego że jest mało efektowne ot, gdy laik zobaczy oparte o siebie rowery, nawet nie pomyśli, że właśnie TO robią a może dlatego, że nieistotna jest dla nich rasa, wiek, ilość, czy nawet płeć partnerów co jest zapewne także źródłem niechęci do cyklistów u władz niektórych miast .

Możemy się natomiast spodziewać, że wcześniej czy później będziemy musieli odpowiedzieć na pytanie A skąd się biorą rowerki dziecięce? Warto
być uświadomionym, jakież bowiem bywa zdziwienie, gdy rasowa rowerzyca urodzi supermarketowe rowerki! Mimo, że właściciel dbał, by zadawała się tylko z markowymi bicyklami, a wystarczyła chwila nieuwagi pod sklepem.

Jedne mogą byle gdzie – na przykład pod sklepem:
Inne najchętniej na łonie natury – na przykład w jagodzisku:Albo w rezerwacie przyrody (co za mezalians – zielona Meridka z tęczowym kundelkiem):

piątek, 28 lipca 2006
Pocztówka w Krainy Oz
(pocztówka znaleziona w biblioteczce – 24 czerwca 2006)

Początkowo myślałem, że to Trurl albo Klapaucjusz, ale po bliższych oględzinach okazało się, że to Drwal przekwalifikowany na Mechanika Samochodowego. Ponadto wujek To Mi w roli Dorotki, tęczowo-czarny rower w roli pieska Toto, Strach na wróble znajduje się z drugiej strony obiektywu, natomiast Lwa przejechał na zebrze samochód. 
1 , 2 , 3 , 4 , 5