button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
poniedziałek, 30 lipca 2007
Rue de Fourmilière
Na skrzyżowaniu w środku lasu jest dzielnica mrowisk. Choć architekci na głowie stawali by stworzyć mrówkom atrakcyjne miejsca do zamieszkania, te często wypełzały swoimi mrowiskami poza narzucone im ramy, a część budowli to teraz pustostany.

Dodam że ciężko się robiło te zdjęcia... trzeba było przestępować z nogi na nogę by nie zostać oblezionym, stąd spory odsetek zdjęć jest poruszony.niedziela, 29 lipca 2007
Pocztówka z falochronem
Kolejny odgrzewany kotlet... a właściwie rybka z 20 września 2007

Pocztówka dedykowana jest tym którzy nad morzem są, byli, lub się tam wybierają... ja się nie wybieram, chyba że wsiądę któregoś pięknego dnia w Słoneczny i pojadę na weekend. A taki falochron świetnie spełnia rolę stojaka na rowery - tylko wbić jeszcze dodatkowe metalowe klamry, bo teraz nie bardzo jest do czego przypiąć.Zobacz też inne pocztówki z tego samego dnia i tego samego miejsca:
- Pocztówka z Ustki
- Zaślubiny z morzem
sobota, 28 lipca 2007
Pocztówka z Kazimierza... nad Nerem

W Kazimierzu szukaliśmy Kluczy 19 maja 2007... ale potem znalazłem je koło Pustyni Błędowskiej

Kazimierz

Kazimierz

Kazimierz

Kazimierz

Kazimierz

Kazimierz

piątek, 27 lipca 2007
Rozkopana ścieżka
Skoro już zacząłem tematykę remontową, to zamieszczę odgrzewany kotlet remontowy... sprzed miesiąca, albo i lepiej. Trzeba przyznać że zryli i zastawili sprawiedliwie - do połowy ścieżkę rowerową, a dalej chodnik.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7