button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
niedziela, 29 sierpnia 2010
Widmo wujka To Miego


Wędrując rankiem na najwyższy szczyt pasma Bjelasica (w Czarnogórze) czyli Crną Glavę
2139 m.n.p.m., po wyjściu tuż ponad chmurę zobaczyłem własny cień na chmurze.Istnieje przesąd, że kto zobaczy Widmo Brockenu, ten zginie w górach. Istnieje też suplement do tego przesądu, że zobaczenie widma po raz trzeci znosi tą klątwę.Wszystko ładnie pięknie, ale problemy z interpretacją zaczynają się ok. dziesiątego zobaczenia widma, ponoć czas się rozszczepia, by w każdym continuum z osobna został rozpatrzony jeden z przypadków... który przypadek rozpatrujesz? Dowiesz się w ostatnich sekundach życia.
22:41, meteor2017
Link Komentarze (10) »
wtorek, 24 sierpnia 2010
Rowerzyści spod Trasy Siekierkowskiej
Dawno, dawno temu był na tym blogu jeden z dwóch rowerzystów spod Trasy Siekierkowkiej. To było tak dawno temu, że nawet linka nie mogę znaleźć. W każdym razie ten oto:Miał on brata bliźniaka, ale został on w międzyczasie zasprejowany jakimś bazgrołem. Pojawił się za to nowy rowerzysta - sakwiarz!

Jest jeszcze jeden - na kolarce, ostrym kole, czy czyms w tym stylu... cały w bandażach!!!


21:31, meteor2017
Link Komentarze (6) »
niedziela, 22 sierpnia 2010
Rushoffe kajdanki
Znalezione w pewnej skrzynce. Tutaj jest wszystko, co kto lubi, a więc są te różowe kajdanki z futerkiem, można się nimi przykuć do stalowego pierścienia w murze, można się na koniec wysmagać pokrzywą... na reumatyzm.Mam rushoffe kajdanki nie zawaham się ich użyć!

Króliczek opencaching.plrubeus odmówił sfotografowania się z kajdankami... nie zdecydowaliśmy się na użycie siły.
piątek, 20 sierpnia 2010
EkoTorba w podróży
EkoTorba z GeoKretami, czyli moja osobista skrzynka geocache, uczestniczyła w GeoKreciej ekspedycji do Czarnogóry. Na pierwszy ogień były góry Durmitor.

Pierwszy zdobyty szczyt - Minin Bogaz 2387 m.n.p.m., a w tle Bobotov Kuk, najwyższy szczyt Durmitoru.A tutaj jeszcze widok Sareni Pasovi, która to góra jest tematem EarthCache'a GC1FMHG.Następnego dnia EkoTorba i GeoKrety ruszają na Bobotov Kuk. Po drodze trochę śniegu dla ochłody z widokiem na cel wędrówki.

Aoto i on - Bobotov Kuk 2523 m.n.p.m. - najwyższy szczyt Durmitoru, a na nim skrzynka na księgę pamiątkową.

A na biwaku w dolinie Lokvice... Łowce!!!Kolejny dzień, kolejny szczyt Terzin Bogaz 2303 m.n.p.m - tym razem jest to z widokiem na... BoboSchodzimy na dół i Crno Jezero.U stóp Bjelasicy czyli kolejnych gór. Tutaj Biogradskie Jezioro w Parku Narodowym Biogradska Góra.Wędrówka przez Bjelasicę - gotujemy zupkę przy Sisko Jezero.Crna Glava 2139 m.n.p.m. czyli najwyższy szczyt pasma Bjelasica.Wieczór pod Lisą. Widok na najwyższe szczyty Komovi.Komovi, pogoda jaka jest każdy widzi, dlatego najwyższe szczyty Komovi pozostały niezdobyte.Jezioro Szkoderskie i twierdza na wysepce... oraz skrzynka Ottoman Treasure, część GeoKretów tu zostaje.Widok na Bokę (zatokę) Kotorską.Widok z twierdzy kotorskiej - po lewej starówka, po prawej mury twierdzy, a u góry Boka Kotorska.A za murami twierdzy ruiny kościółka i skrzynka Holy Ruin.Pożegnanie z Czarnogórą na plaży w Barze (zawsze się kończy w Barze), w pobliżu mikrusa Dvorac Kralja Nikole. Cztery ostatnie GeoKrety w towarzystwie znalezionego GeoCoina szykują się do drogi powrotnej do kraju.To był wpis na XXIV Akcję GTWb: W drodze...
 
1 , 2