button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
środa, 31 października 2007
Slalom jesienny
3... 2... 1... GO!

Slalom

UWAGAAA!!! DRZEEEWOOO!!!

slalom

W lewo! W LEEEWOOO!!!

slalom
wtorek, 30 października 2007
Rowerek wodny
Czyli ktoś zaparkował na schodach i podnósł się poziom wody w zalewie.poniedziałek, 29 października 2007
Pocztówka z mostu kolejowego
Przeprawa miała miejsce 21 wrzaeśnia 2006

Jadąc z Żyrardowa nad morze zahaczyłem o Toruń (link). A wracałem koleją pociągami osobowymi (taniej) z pięcioma (bodaj, o ile pamięć mnie nie myli) przesiadkami. Przesiadki były 5-15 minutowe, co powodowało wzrost poziomu adrenaliny gdy pociąg był opóźniony 10 minut... ale pociągi były skomunikowane, czekały na siebie i kolejny już na starcie był opóźniony.

Dłuższą przesiadkę miałem w Toruniu (ok. 3 godziny), ale w Toruniu jest coi robić, zwłaszcza że rowerem szybko można podskoczyć na starówkę. Ale nie wybrałem drogi najłatwiejszej. podpuszczony przez Vaubana postanowiłem przeprawić się mostem kolejowym.

Początkowo jechało się wygodnie kratownicą.Co prawda ta woda którą widać było daleko w dole trochę stresowała, ale to było nic, potem zaczęła się rura - zrobiło się wąsko, z sakwami przy stalowych belkach musiałem się przeciskać, a tuż przy rurze była szczelina w którą teoretycznie mogło mi wpaść koło... co prawda zaklinowałbym się, ale i to by nie było miłe, więc wymiękłem i dalej rower przeprowadziłem.
Uff, wreszcze po drugiej stronie... nigdy więcej!


niedziela, 28 października 2007
e
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
aa
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a
a

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8