button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka
sobota, 20 lutego 2010
Poczet Morderczyń Warszawskich
Dziś 28. akcja GTWb: ofiary psychopatycznych morderców w przestrzeni miejskiej... do ofiar jeszcze przejdziemy, ale najpierw przedstawię Wam główne bohaterki. oto Poczet Morderczyń Warszawskich... Psychopatycznych Morderczyń oczywiście. A w tym temacie stolica ma się czym pochwalić, jest tu wystarczająco materiału na niejeden mroczny kryminał i thriller.A teraz, dla odmiany ktoś kogo doskonale znacie. Na co dzień przykładna internautka, Matka Polka licznych blogów, forumowiczka rozpoznawalna na wielu forach, co jednym słowem niejeden flejm wywołała.

Natomiast po pracy i surfowaniu po spienionych falach jęternetu rusza na miasto i biada wam jeśli spotkacie na swojej drodze tą zakapturzoną postać.Znana z wyrafinowanego gustu i doboru nietypowych narzędzi zbrodni, po których użyciu najlepsi eksperci policyjni maja problemy z identyfikacją nie tylko tożsamości ofiary, ale nawet gatunku do którego należała!A oto jej najnowsze dzieło: "Żerańska Masakra Łopatką Ogrodniczą"

środa, 17 lutego 2010
Jestem wrakiem
Pochodzę z Pięknej Słonecznej Italii i teraz jestem już tylko wrakiem... ale kiedyś byłem postrachem polskich szyn i dróżników. Taa, jak w latach 50. i 60. przekraczałem 100km/h to na podwórkach przy linii kolejowej kury ze strachu przestawały sie nieść, a krowom mleko w wymionach kwaśniało.

Myślałem, że tubylcy w kraju nad Wisłą są przyzwyczajeni przez Luxtorpedę do takich pojazdów, ale okazało się że ja jeżdżę na innej trasie - nad morze. Jak docierałem na miejsce, to wywoływałem przypływ, który zmywał plażowiczów z plaży, dlatego zwano mnie Błękitną Falą.

Teraz stoję sobie przy dworcu Warszawa Główna, równie nieużywanym jak ja.Ale do niedawna tkwiłem w krzakach, do tej pory są tam moi kumple.Występowałem też gościnnie na blogu u lavinki: link.
niedziela, 14 lutego 2010
Walentynkowo-serduszkowo
Walentynki już prawie za nami, i jak? Macie już dość tych wszystkich serduszek, czerwonych róż i różowych misiaczków? Tak? To świetnie! Oto kolejna porcja serduszek!

Walę tynki do gołego, uzbrojonego po zęby betonu.I zielsko... znaczy ten, no... symboliczny kwiatek! Fijoł.


niedziela, 07 lutego 2010
EC Żerań razy 3
Na początek zadzieramy głowy do góry i z przystanku EC Żerań... eee... przepraszam - Żerań FSO, podziwiamy białe pióropusze, jakimi ozdabia błękitne niebo tytułowa elektrociepłownia Żerań.A teraz spójrzmy z nieco innej perspektywy -  z dachu opuszczonego bloczyska.A na takiej pięknej fototapecie, cień autora.I jeszcze sponad dachów Fabryki Domów.

A na koniec zapraszam na blog Radka, który pisze o opuszczonym torze kolarskim Nowe Dynasy.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 242