button stats bikestats.plProfile for meteor2017
TopLista - Wyprawy Rowerowe

statystyka

Wpisy z tagiem: geocaching

poniedziałek, 09 stycznia 2012
Na Tobruk!
Tobruk, Afryka Północna, Sahara, piachy...

No to nic dziwnego, że saperka lavinka musi prowadzić rower pod górkę... szturm szwadronu cyklistów mazowieckich utknął w piachu.A oto i pierwszy Tobruk (czyli niemiecki schron bojowy Ringstand 58c), zlokalizowany na południowy-wschód od Płocka. Wzgórze zdobyliśmy, bunkier i skrzynkę też.

Kolejny schron trafiliśmy przypadkiem przy drodze (nieco bliżej Płocka) i rowerową szarżą znienacka otworzyliśmy sobie drogę do miasta.

A to już okolice Włocławka (Festung Leslau) i cztery bunkry na południowy-wschód od miasta. Znowu ciężka przeprawa przez piachy w gorący dzień. Połowa schronów zawierała skrzynki, a drugą połowę zdobyliśmy z marszu przy okazji.

Bardzo malowniczo położony w lesie na wydmie, w mchu... idealne miejsce, by sobie strzelić słit focię.Fotka snajperska, czy z automatu?


piątek, 06 stycznia 2012
Blog OC: Suszenie Logbooka
Zapraszam na blog Opencaching do lektury kolejnego mojego wpisu, tm razem jest to krótka instrukcja jak uratować przemoczony logbook:

Tagi: geocaching
11:04, meteor2017
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 grudnia 2011
Blog Opencaching Polska: FTFy w Bieszczadach czekają
Ostatnio ruszył blog Opencaching Polska. Zapraszam do lektury, jak klikniecie w poniższy obrazek, to przeniesie Was do mojego pierwszego wpisu na tym blogu:

wtorek, 08 listopada 2011
Undermost, czyli Przechytrzyć Łasicę
Kanał Łasica we wsi Zamość, czyli nieleśny środek Puszczy Kampinoskiej. Zadanie - przechytrzyć Łasicę i odnaleźć skrzynkę.